מכשיר קשר פטור אגרה

דגם: 446

הישאר מחובר לכל מקום עם מכשיר הקשר שלנו. אידיאלי למקרי חירום ועבודה. קל לשימוש, אין צורך ברשת סלולרית. בחר מתוך דגמים שונים לצרכים שלך. קנה עכשיו עבור תקשורת אלחוטית אמינה.

לבחירת מכשיר הקשר המתאים לך ניתן להיעזר במאמר הבאאו ליצור קשר ונענה בהקדם

מפרט:

 • מערכת קשר PMR446, ללא צורך ברישיון.
 • שנה אחריות
 • ניתן לצריבה והתאמה למכשירים קיימים
 • רמקול חיצוני איכותי וחזק
 • גוף מכשיר עמיד וקשיח
 • 16 תדרים ניתנים לצריבה
 • מעבר תדרים ע"י הכרזה קולית
 • יציאות למיקרופון חיצוני/אוזנייה חיצונית
 • משקל: 242 גרם
 • מידות: 123*60*36 מ"מ
 • סוללת ליתיום חזקה במיוחד 2500 Mah
 • הערכה כוללת מטען מהיר וקליפס לחגורה

 

 

מכשיר קשר: תקשורת מיידית בכל מקום

בעולם המהיר של היום, תקשורת היא המפתח. בין אם אתה חוקר בחוץ, מנהל מצבי חירום או מתאם בסביבה מקצועית, שמירה על קשר היא חיונית. כאן נכנסים לתמונה מכשירי הקשר. המכשירים הרב-תכליתיים הללו אינם רק נחלת העבר; הם כלי חיוני לתקשורת מיידית, אמינה ואלחוטית. במאמר זה נתעמק בעולם מכשירי הקשר, היישומים המגוונים שלהם, ומדוע כדאי לך לשקול אותם לצרכי התקשורת שלך.

היתרון של מכשיר הקשר:

מכשירי קשר הם מכשירים ניידים המאפשרים תקשורת מיידית בין משתמשים בטווח מוגדר. בניגוד לטלפונים סלולריים המסתמכים על רשתות סלולריות, מכשירי הקשר פועלים על תדרי רדיו ייעודיים. המשמעות היא שהם מספקים תקשורת ללא הפרעה אפילו באזורים מרוחקים שבהם האותות הסלולריים עשויים להיות חלשים או לא קיימים.

יישומים מגוונים:

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של מכשירי קשר הוא הרבגוניות שלהם. הם מוצאים יישומים בתחומים שונים:

פעילות בחוץ: מכשירי הקשר הם בני לוויה הטובים ביותר של הרפתקנים. בין אם אתם מטיילים, מחנאים או גולשים בשטח האחורי, המכשירים האלה שומרים אתכם מחוברים לקבוצה שלכם. הם מציעים חבל הצלה למקרי חירום ומבטיחים שלעולם לא תאבד קשר עם ההרפתקנים האחרים.

תגובת חירום: מכשירי קשר הם כלים הכרחיים עבור מגיבים ראשונים, צוותי חיפוש והצלה ואנשי ניהול אסונות. במצבי משבר, שבהם תקשורת מיידית יכולה להיות עניין של חיים ומוות, מכשירים אלו ממלאים תפקיד מכריע בתיאום מאמצים ומתן סיוע.

שימוש מקצועי: מכשירי קשר נמצאים בשימוש נרחב במסגרות מקצועיות שונות. מאתרי בנייה ועד ניהול אירועים, צוותי אבטחה ואירוח, הם מאפשרים תקשורת חלקה בין חברי הצוות, תוך שיפור היעילות והבטיחות.

תכונות ושיקולים עיקריים:

בעת בחירת מכשירי קשר, חיוני לקחת בחשבון גורמים שונים:

טווח: מכשירי הקשר מגיעים עם טווחים שונים, אז בחרו אחד שמתאים לצרכים שלכם. דגמים מסוימים מציעים מספר קילומטרים של כיסוי, בעוד שאחרים יכולים לספק תקשורת לאורך מספר קילומטרים או אפילו עד 35 קילומטרים בשטחים פתוחים.

עמידות: בהתאם לשימוש המיועד שלך, שקול את הקשיחות של המכשיר. דגמים עמידים למים ועמידים בפני זעזועים זמינים לחובבי שטח ולעובדים בסביבות מאתגרות.

ערוצים וקודי פרטיות: ווקי טוקי מגיעים לרוב עם מספר ערוצים וקודי פרטיות, המאפשרים לך למצוא תדר פתוח ולהבטיח שיחות פרטיות.

חיי סוללה: חיי הסוללה משתנים בין הדגמים. בחר במכשירים עם סוללות עמידות, במיוחד לטיולים ממושכים בחוץ.

קנה מכשירי קשר בביטחון:

לסיכום, מכשירי הקשר עברו דרך ארוכה מראשיתם וממשיכים להוות כלי תקשורת חיוני במסגרות שונות. בין אם אתה מחפש ריגושים, איש מקצוע או מישהו שמעריך להישאר מחובר בכל מצב, מכשירי הקשר מציעים פתרון אמין.

בהולגו תקשורת, אנו מבינים את החשיבות של תקשורת אמינה, ואנו מציעים מגוון רחב של דגמי מכשיר קשר שיתאימו לצרכים הספציפיים שלך. המוצרים שלנו מיועדים לעמידות, קלות שימוש וביצועים מיטביים. קנה בביטחון וחווה את העוצמה של תקשורת מיידית עם מכשירי הקשר המובחרים שלנו.

אל תתנו לפערי תקשורת לעכב אתכם. הישאר מחובר בכל זמן ובכל מקום עם מכשירי קשר מהולגו תקשורת. דבר איתנו עוד היום ושדרג את התקשורת שלך.

כלי נגישות

Powered by - Wemake